O nás

Jsem maminka na mateřské od 2 leté holčičky. Pocházím z menšího města v jižních Čechách. Už od malička jsem ráda malovala a dělala vše, co se nějakým způsobem tvořilo. I proto jsem se rozhodla pro střední školu s uměleckým zaměřením. Jenže se blížila maturita a já neměla ponětí, co chci v životě dělat. Jelikož mám ráda výzvy, a vzhledem k tomu, že jsem neměla žádný nápad, co bych mohla dělat, a představa, že bych celý život dělala něco, co mě nebaví, mě dost děsila, tak jsem se rozhodla pro vysokou školu. Přestože učení nebylo nikdy moje hobby a nikdy jsem ve škole nevynikala, potřeba dokázat si, že na to mám a hlavně prodloužit si čas k přemítání o životě, byla silnější. V posledním ročníku na vysoké jsem otěhotněla, ale školu jsem úspěšně dokončila. Přišlo to nejkrásnější období pro matku vůbec, nadšení z narozeného miminka. Každá maminka určitě ví, o čem "hovořím". Čas plynul a já pocítila až úzkostnou potřebu něco dělat. Na konci těhotenství jsem toužila po hnízdečku pro miminko, ovšem ta dostupná ani zdaleka neodpovídala mým představám. A tak jsem se rozhodla, že jich pár ušiji a zkusím prodat. Nakoupila jsem látky, vyčetla na internetu, jak na to a i přes negativní postoj mých blízkých, kteří si stáli za tím, že podnikání v dnešní době je nesmysl, jsem byla rozhodnutá do toho jít naplno. Opět jsem v tom viděla výzvu, kterou musím zvládnout. Začala jsem své zboží ukazovat, kde se dalo, propagaci jsem dělala téměř každý den a objednávky se zvyšovaly stejně jako má chuť k práci. Po nějaké době však přišel ústup. Propagovala jsem to pořád mezi stejnými skupinami lidí a ti, kteří zboží chtěli, tak už si ho zakoupili. Potřebovala jsem něco nového. Rozhodla jsem se pro internetový e-shop. Napsala jsem inzerát na facebooku a během pár minut se mi ozval jeden muž a nabídl mi své služby. Byl velmi příjemný, skvělá domluva a hned jsme si stanovili termín schůzky, na které jsem mu sdělila své představy. Z tohoto člověka jsem naprosto nadšená. Můj e-shop měl hotový do 2 hodin od naší schůzky. Ani trochu nepřeháním :) Dále mi nabídl svou pomoc jako profesionál, co se týká marketingu, což je pro mě, jakožto pro začínajícího podnikatele, kterému chybí zkušenosti a informace, velmi důležité. Proto chci panu Vrbickému moc poděkovat, nejen za jeho přístup a pomoc, ale také za to, že mi ukazuje směr:)

Jsem na úplném začátku, ale já si věřím a doufám, že ve mě a v mojí práci budete věřit i vy a dáte mi tu možnost vám dokázat, že mé výrobky jsou nejen krásné a kvalitně zpracované, ale také příjemné a naprosto bezpečné pro vaše miminka, protože vím, že zdraví našich dětí je to nejdůležitější.

Jsem už od malička optimista, a proto věřím, že když si někdo něco přeje a udělá pro to naprosté maximum, tak se mu to splní, už jen proto, že si to zaslouží. :)  

Michaela Zaibertová